Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

Wolsztyniak za silny dla AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW przegrali kolejne spotkanie w tym sezonie. W sobotę przegrali w Wolsztynie 21:32.

Bydgoscy szczypiorniści nie mają już szans na utrzymanie w I lidze i pozostała im walka o honor. W sobotę zmierzyli się na wyjeździe z Wolsztyniakiem. Gospodarze dominowali praktycznie od pierwszych minut, prowadząc już nawet 11:16. Wolsztynianie nie potrafili jednak utrzymać tak wysokiej przewagi i na przerwie mieli tylko trzy bramki przewagi (13:10). Po powrocie na boisko bydgoszczanie nie zdołali jednak odmienić obrazu gry i ostatecznie przegrali 21:32.

Wolsztyniak Wolsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 32:21 (13:10)

Skład AZS-u: Makowski, Paulus - Matlach 7, Wojdak 4, Zakrzewski 4, Bieranowski 2, Łyszczarz 1, Wiśniewski 1, Zaborowski 1, Kłos 1, Kowalczyk, Grębowicz.