Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

AZS nie dogonił Warmii

Bydgoscy szczypiorniści przez większość spotkania gonili rywali z Olsztyna, ale w na początku drugiej połowy przyjezdni odskoczyli Akademikom i pewnie wygrali 34:25.

Zespół AZS-u UKW podejmował w sobotę Warmię Traveland Olsztyn. Pierwsze akcje to wyrównana walka, ale później przyjezdni wysforowali się na wyraźne prowadzenie 12:6. Taki wynik musiał nieco rozkojarzyć olsztynian, bo bydgoszczanie zaczęli powoli odrabiać straty i po pierwszej połowie tracili już tylko cztery bramki (17:21). Na początku drugiej odsłony Akademicy szybko zdobyli kolejne dwie bramki (19:21), ale po tej akcji skończyła się wyrównana gra. Przyjezdni szybko uciekli naszym szczypiornistom i pewnie wygrali 34:25.

AZS UKW Bydgoszcz – Warmia Traveland Olsztyn 25:34 (17:21)

Skład AZS-u: Makowski, Paulus – Matlach 6, Wojdak 5, Zakrzewski 4, Wiśniewski 4, Zaborowski 3, Kocikowski 1, Łyszczarz 1, Orędowicz 1 (2 min), Bieranowski, Kowalczyk, Kłoś.