Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

AZS postraszył lidera

Bydgoszczanie z meczu w Grudziądzu wrócili na tarczy, ale stworzyli zacięte widowisko. Ostatecznie przegrali 33:38.

AZS UKW do meczu z liderem tabeli II ligi przystępował z jedną wygraną. Początek rywalizacji z grudziądzkimi szczypiornistami zapowiadał jednak, że podopieczni trenera Jarosława Knopika mogą pokusić się o niespodziankę, bo szybko wyszli na prowadzenie 8:2. Gospodarze przypuścili ostrą kontrę, szybko doprowadzili do remisu i na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą. W drugiej połowie Akademicy szybko musieli rzucić się w pogoń i remis znalazł się przez moment w ich zasięgu. W końcówce MKS jednak odskoczył i wygrał 38:33.

MKS Grudziądz – AZS UKW 38:33 (18:16)
AZS: Makowski, Grugel, Jaźwiński - Jaszyk 9, Kowalczyk 6, Trautsolt 5, Wojciechowski 4, Gornowicz 4, Kłoś 3, Rzeszotalski 2, Siekacz, Bieranowski, Dębiec, Bączkowski.