Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz
Pewne zwycięstwo AZS-u

Pojedynek bydgoskiego zespołu z LKS Kęsowo przebiegał pod dyktando gospodarzy i zakończył się wysokim zwycięstwem Akademików 37:25. Najwięcej bramek dla AZS-u UKW zdobył Tomasz Zaborowski.

Podopieczni Andrzeja Kaczorowskiego byli faworytem sobotniego pojedynku i potwierdzali to od pierwszej minuty. Szybko wyszli na kilkubramkowe prowadzenie, którego nie oddali do końcowej syreny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 17:13 i w drugiej bydgoszczanie podkręcili jeszcze tempo, niemalże nokautując rywali. Po 60 minutach na tablicy wyświetlał się wynik 37:25.

To zwycięstwo pozwoliło zespołowi AZS-u UKW przesunąć się na 10. miejsce w tabeli II ligi. Kolejne spotkanie rozegrają w niedzielę, 22 listopada w Kęsowie z wiceliderem rozgrywek.

KU AZS UKW Bydgoszcz - LKS Kęsowo 37:25 (17:13)
Bramki dla AZS-u: Zaborowski 8, Kowalczyk 6, Kłoś 5, Wojciechowski 4, Gornowicz 4, Paradowski 3, Machniewicz 2, Wolski 2, Jaszyk 2, Bączkowski 1.