Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

Wielkie emocje w meczu rozpoczynającym nowy sezon!

AZS UKW po rzutach karny pokonał w pierwszym swoim meczu w tym sezonie zespół z Iławy. Jeziorak był blisko wywiezienia dwóch punktów z Bydgoszczy, ale gospodarze triumfowali w karnych.

Zawodnicy AZS-u wyszli do tego spotkania zmobilizowani, rozpoczynając sezon bramką z karnego. Konsekwentna gra w obronie i skuteczne kontry spowodowały, że na przerwę zawodnicy zeszli z prowadzeniem 19:12. Z początkiem drugiej połowy brak koncentracji i proste błędy spowodowały, że mecz zakończył się remisem 31:31. Licznie zgromadzona publiczność podczas pierwszego meczu sezonu doświadczyła emocjonującego konkursu rzutów karnych, który w ostateczności zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:2.

AZS UKW Bydgoszcz – Jeziorak Iława 31:31 (19:12), karne: 4:2
AZS UKW: Dobrzański,Fingas,Wojtasik - Jaszyk 11,Gornowicz 4, Machniewicz 4, Siekacz 4, Biskupski 3, Kowalczyk 3, Kocikowski 1, Trojańczyk 1, Kucharski, Polcyn, Ładzik.