KU AZS UKW Bydgoszcz

Trwa maraton AZS-u z ligową czołówką

Wicelider, lider, a teraz czas na trzeci zespół w tabeli II ligi piłki ręcznej. Szczypiorniści AZS-u UKW zmierzą się w sobotę, 11 listopada z Samborem Tczew.

Kibice bydgoskiego AZS-u mogą mieć nieco mieszane nastroje. Podopieczni Bruno Budrewicza sezon rozpoczęli od zwycięstwa po rzutach karnych, ale w kolejnych czterech spotkaniach schodzili pokonani z boiska. Akademicy tydzień temu podejmowali lidera z Gdańska i byli bliscy sprawienia niespodzianki. Po pierwszej połowie prowadzili z SMS-em 12:11, ale ostatecznie przegrali 24:28. Postawa naszego zespołu z meczu na mecz wygląda jednak coraz lepiej i kolejne wygrane są w zasięgu AZS-u.

Jak wyglądają szanse Akademików przed sobotnim meczem? Sambor Tczew po pięciu meczach pozostaje niepokonanym zespołem. W swoim ostatnim spotkaniu nasi rywale pokonali Szczypiorniak Olsztyn 32:21. Przyjezdni są więc zdecydowanym faworytem, ale to w sobotę okaże się, czy wywiozą z Bydgoszczy trzy punkty.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00 w hali CEKFiS UKW przy ul. Sportowej 2 (wejście od strony boiska). Wstęp bezpłatny. Zapraszamy na trybuny – dopinguj naszych!