KU AZS UKW Bydgoszcz

Z nowym trenerem nowe nadzieje

Trwa zła passa szczypiornistów AZS-u UKW. W najbliższym meczu z MOSiR-em Kętrzyn Akademików poprowadzi już Krzysztof Kościański.

W ostatniej rundzie AZS UKW podejmował Borowiak Czersk, z którym w teorii powinien gładko wygrać. Praktyka pokazała jednak zupełnie inny obraz i bydgoszczanie nie zdobyli punktów, przegrywając 26:31. Znacznie skomplikowało to sytuację naszego zespołu w ligowej tabeli, bo AZS traci już cztery punkty do zajmującego lokatę wyżej Szczypiorniaka Olsztyn.

Szósta porażka z rzędu spowodowała, że klub podziękował za pracę trenerowi Bruno Budrewiczowi. Drużynę prowadzić będzie teraz związany od wielu lat z AZS-em, Krzysztof Kościański. Najbliższy sprawdzian przed nowym szkoleniowcem już w sobotę, 25 listopada. Do Bydgoszczy przyjeżdża ostatni w tabeli MOSiR Kętrzyn, który do tej pory przegrał gładko wszystkie spotkania. Jest to duża szansa na kolejne punkty dla Akademików, ale nikt nie lekceważy rywala, bo każdy w zespole wie, jak wielkie znaczenie ma ten pojedynek.

Mecz rozpocznie się o godz. 19:00 w hali CEKFiS UKW przy ul. Sportowej 2 (wejście od strony boiska). Wstęp wolny. Dopinguj naszych!