Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

AZS podejmuje KPR Gryfino

Po ostatnim pojedynku z MOSiR-em Kętrzyn bydgoscy szczypiorniści spadli na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Teraz AZS musi szukać swoich punktów w spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami.

Mecz z zespołem z Kętrzyna miał być przełamaniem bydgoskiego zespołu, ale ku niezadowoleniu bydgoskich kibiców, nic takiego nie miało miejsca. Po pierwszej połowie AZS prowadził 13:11, ale w drugiej połowie szala zwycięstwa szybko przechyliła się na stronę przyjezdnych. Od momentu wyjścia gości na prowadzenie 18:17 AZS stracił swój rytm gry i nie odzyskał go już do końca pojedynku, przegrywając 24:29.

Tym samym skończyła się seria pojedynków z zespołami z dolnej części tabeli. 2 grudnia do Bydgoszczy przyjeżdża zespół KPR Gryfino, który obecnie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu gryfinianie pewnie pokonali Borowiak Czersk 39:28.

Sobotni pojedynek rozpocznie się o godz. 19:00 w hali CEKFiS przy ul. Sportowej 2 (wejście od strony boiska). Wstęp wolny. Dopinguj naszych!