Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

KPR Gryfino przyjeżdża do Bydgoszczy

Przed szczypiornistami AZS-u UKW kolejny pojedynek z wyżej notowanym rywalem. W niedzielę do Bydgoszczy przyjeżdża zespół KPR Gryfino.

AZS UKW Bydgoszcz po ośmiu rozegranych spotkaniach zajmuje ósme miejsce w tabeli II ligi z dziesięcioma punktami na koncie. W ostatnim meczu Akademicy wyraźnie przegrali w Gdańsku z drugim zespołem SMS-u 27:40. W pierwszej połowie przewaga gospodarzy nie była jeszcze tak wyraźna (17:12), ale po przerwie gdańszczanie szybko odskoczyli rywalom i obecnie plasują się na trzecim miejscu.

Lokatę niżej znajduje się zespół z Gryfina. KPR prezentuje bardzo dobrą formę w tym roku, bo przegrał tylko dwa mecze. W ostatnim meczu nasi najbliżsi rywale pokonali Jeziorak Iławę 24:21.

Pojedynek AZS-u i KPR-u rozpocznie się w niedzielę, 18 listopada o godz. 15:00 w hali CEKFiS przy ul. Sportowej. Wstęp wolny, zapraszamy na trybuny. Kibicuj naszym!