KU AZS UKW Bydgoszcz

Dobra passa kontra lider tabeli

Trzy z czterech rozegranych ostatnio spotkań zakończyły się zwycięstwem AZS-u UKw. W sobotę, 21 listopada bydgoszczanie zmierzą się z liderem ligowej tabeli, zespołem KPR Blejkan Gryfino.

Po nieudanej inauguracji sezonu szczypiorniści AZS-u UKW złapali wiatr w żagle. Dwa tygodnie wygrali w akademickich derbach w grodzie Kopernika 31:26, a tydzień temu zapisali na swoim koncie kolejne trzy punkty w starciu z drugim zespołem SMS-u Kwidzyn. Pozwoliło to bydgoszczanom na przesunięcie się na 5. miejsce w tabeli II ligi.

Zespół z Gryfina ma na razie status niepokonanego, ale za naszymi najbliższymi rywalami dopiero cztery spotkania. Po trzech kolejkach rozegranych w październiku zaliczyli miesięczną przerwę i powrócili do gry dopiero w miniony weekend, odprawiając z kwitkiem AZS UMK Toruń.

Faworytami tego pojedynku są przyjezdni, ale Akademicy nie pozostają bez szans na sprawienie niespodzianki. Mecze odbywają się w tej chwili bez publiczności, ale można je śledzić na fanpage’u AZS-u UKW. Początek spotkania o godz. 17:00. Kibicuj naszym!