Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz
W osłabionym składzie nie udało nam się wrócić z Grudziądza z punktami W osłabionym składzie nie udało nam się wrócić z Grudziądza z punktami

W osłabionym składzie nie udało nam się wrócić z Grudziądza z punktami

Spotkanie wyjazdowe z MKS BODEGA Grudziądz zakończyło się wynikiem 32:26 dla gospodarzy. Nasza drużyna do Grudziądza pojechała jednak w mocno osłabionym składzie. Na boisku zabrakło chorych Kordiana Kędzierskiego i Wiktora Górczyńskiego oraz Bogusza Paradowskiego, który z powodu złamanej ręki również nie mógł wystąpić w spotkaniu.

 

Pierwszą połowę gospodarze wygrali ośmioma bramkami (19:11). W drugiej części spotkania nasza drużyna zaczęła jednak pomniejszać tę stratę. Nasi zawodnicy pokazali się na boisku z dobrej strony i drugą część spotkania wygrali 15:13. To jednak nie wystarczyło, aby pokonać dobrze prezentujący się na boisku zespół gospodarzy. Po emocjonującym spotkaniu gospodarze zwyciężyli 32:26.

W naszej drużynie najwięcej bramek zdobyli Wiktor Muziewicz (6) oraz Łukasz Janicki i Michał Literski (po 5 bramek). Pośród gospodarzy byli to natomiast Nikodem Rozwadowski (7) oraz Paweł Kruszewski (6) i Bartosz Prietz (5).

Już w najbliższą niedzielę 10 marca podejmiemy u siebie wicelidera rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn w grupie A, czyli Warmię Energa Olsztyn. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12 w hali CEKFiS.