KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

AZS UKW zmierzy się z Jeziorakiem

Bydgoscy szczypiorniści nie mogą zaliczyć początku nowego roku do udanych. Złą passę będą próbowali przerwać w najbliższą sobotę w pojedynku z Jeziorakiem Iława.

Szczypiorniści AZS-u wracają do gry

Po pięciotygodniowej przerwie AZS UKW Bydgoszcz wraca do ligowych rozgrywek. W najbliższą sobotę do grodu nad Brdą przyjeżdża USAR Kwidzyn.

Wicelider przyjeżdża do Bydgoszczy

W kolejnym spotkaniu II ligi szczypiorniści AZS-u UKW zmierzą się w swojej hali z Tytanami Wejherowo. Przyjezdni w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz i są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.

 

KPR Gryfino przyjeżdża do Bydgoszczy

Przed szczypiornistami AZS-u UKW kolejny pojedynek z wyżej notowanym rywalem. W niedzielę do Bydgoszczy przyjeżdża zespół KPR Gryfino.

Przed nami akademickie derby

Beniaminek przyjeżdża do Bydgoszczy

W sobotę, 13 października szczypiorniści AZS-u UKW rozegrają drugi mecz w swojej hali w tym sezonie. Tym razem rywalem bydgoszczan będzie beniaminek II ligi, Szczypiorniak Gniezno.

 

Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

AZS UKW zapisał pierwsze punkty na swoim koncie w rozgrywkach II ligi piłki ręcznej. W swoim drugim meczu bydgoszczanie pewnie pokonali Borowiak Czersk 33:23.

 

W nowy sezon z nowymi nadziejami

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz rozpoczęli nowy sezon. Wzmocnienia dokonane latem mają pozwolić na walkę o środek ligowej tabeli.

 

Podsumowanie sezonu 2017/2018

Szczypiorniści AZS-u UKW zakończyli sezon rozgrywek II ligi na 9. miejscu. W końcówce sezonu zespół był zdziesiątkowany kontuzjami i nie zdołał poprawić swojej lokaty.

 

Przed AZS-em maraton wyjazdowych pojedynków

Do końca obecnego sezonu II ligi piłki ręcznej pozostało pięć spotkań. AZS UKW wszystkie te pojedynki rozegra już poza Bydgoszczą.

Kolejny mecz AZS UKW