KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

Szczypiorniści AZS-u odbijają się od dna tabeli

Drugą wygraną z rzędu mają na swoim koncie szczypiorniści AZS-u UKW. W miniony weekend pokonali Jezioraka Iława 35:32. Teraz czas na spotkanie we własnej hali.

Cenne zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

Zespół AZS-u UKW rozpoczął rundę rewanżową od wygranej z wiceliderem tabeli. Bydgoszczanie pokonali w Tczewie miejscowy Sambor 32:31.

AZS UKW kończy I rundę

Na zakończenie pierwszej połowy sezonu bydgoscy szczypiorniści zmierzą się z Tytanami Wejherowo. Po tym spotkaniu czeka nas niemal dwumiesięczna przerwa.

 

AZS podejmuje KPR Gryfino

Po ostatnim pojedynku z MOSiR-em Kętrzyn bydgoscy szczypiorniści spadli na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Teraz AZS musi szukać swoich punktów w spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami.

 

Z nowym trenerem nowe nadzieje

Trwa zła passa szczypiornistów AZS-u UKW. W najbliższym meczu z MOSiR-em Kętrzyn Akademików poprowadzi już Krzysztof Kościański.

 

Przerwać złą passę

Kiedy jeśli nie teraz – to pytanie zadają sobie kibice AZS-u UKW przed kolejną rundą II ligi piłki ręcznej. Bydgoscy szczypiorniści zmierzą się w najbliższą sobotę z sąsiadującym w tabeli, Borowiakiem Czersk.

Trwa maraton AZS-u z ligową czołówką

Wicelider, lider, a teraz czas na trzeci zespół w tabeli II ligi piłki ręcznej. Szczypiorniści AZS-u UKW zmierzą się w sobotę, 11 listopada z Samborem Tczew.

 

Czas na pojedynek z liderem

Szczypiornistów AZS-u UKW czeka kolejny pojedynek z rywalem z wyższej półki. Do Bydgoszczy przyjeżdża lider tabeli II ligi, SMS ZPRP II Gdańsk.

Czas na akademickie derby

Bydgoscy szczypiorniści powalczą w sobotę o kolejne ligowe punkty. Do grodu nad Brdę przyjeżdża rywal zza miedzy, AZS UMK Toruń.

Wielkie emocje w meczu rozpoczynającym nowy sezon!

AZS UKW po rzutach karny pokonał w pierwszym swoim meczu w tym sezonie zespół z Iławy. Jeziorak był blisko wywiezienia dwóch punktów z Bydgoszczy, ale gospodarze triumfowali w karnych.

 

Gramy razem z Nielbą Wągrowiec

KU AZS UKW Bydgoszcz podpisał 27 września umowę o współpracy z Nielbą Wągrowiec.

Ze strony Nielby umowę parafował Prezes Zarządu Daniel Kurpiński, a ze strony AZS-u – wiceprezes Bernard Mendlik.