Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

Liga wraca po przerwie
Akademickie derby szczypiornistów

Przygotowania do nowego sezonu w toku

Szczypiorniści AZS-u UKW rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. 31 sierpnia wezmą udział w turnieju towarzyskim w Brodnicy.

AZS kończy sezon w swojej hali

Rozgrywki II ligi szczypiornistów powoli dobiegają końca. AZS UKW w najbliższą sobotę rozegra ostatni mecz w swojej hali.

 

Pewne zwycięstwo z MOSiR-em, czas na akademickie derby

Szczypiorniści AZS-u UKW wysoko pokonali MOSiR Kętrzyn 37:29 i awansowali na 10. miejsce w tabeli II ligi. W najbliższą niedzielę „święta wojna”, czyli wyjazdowe spotkanie w Toruniu.

 

Ważna wygrana szczypiornistów AZS-u, będzie kolejna?

Ekipa AZS-u UKW pokonała w ostatni weekend Jezioraka Iławę 27:24. Kolejny mecz rozegra z zespołem z Gniewa i to bydgoszczanie są faworytem tego spotkania.

AZS UKW zmierzy się z Jeziorakiem

Bydgoscy szczypiorniści nie mogą zaliczyć początku nowego roku do udanych. Złą passę będą próbowali przerwać w najbliższą sobotę w pojedynku z Jeziorakiem Iława.

Szczypiorniści AZS-u wracają do gry

Po pięciotygodniowej przerwie AZS UKW Bydgoszcz wraca do ligowych rozgrywek. W najbliższą sobotę do grodu nad Brdą przyjeżdża USAR Kwidzyn.

Wicelider przyjeżdża do Bydgoszczy

W kolejnym spotkaniu II ligi szczypiorniści AZS-u UKW zmierzą się w swojej hali z Tytanami Wejherowo. Przyjezdni w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz i są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.