KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

Arcytrudne zadanie przed AZS-em

Przed zespołem AZS-u kolejny ligowy pojedynek. O punkty będzie teraz jednak bardzo trudno, bo do Bydgoszczy przyjeżdża lider tabeli z Grudziądza.

AZS zmierzy się w sobotę z Energetykiem

Bydgoscy szczypiorniści swoje ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli 26 listopada. Szansa na zakończenie tej złej serii już w sobotę, 4 marca.

Szczypiorniści AZS-u wracają do gry

Po niemal dwumiesięcznej przerwie zostaną wznowione rozgrywki II ligi piłki ręcznej. AZS UKW Bydgoszcz w najbliższą sobotę podejmie u siebie zespół SMS ZPRP II Gdańsk.

AZS chce wrócić do wygrywania

Bydgoskich szczypiornistów czeka ostatni pojedynek w tym roku i jednocześnie w pierwszej połowie tego sezonu. AZS UKW w sobotę zmierzy się z Cartusią Kartuzy.

Derby dla AZS-u UKW, czas na pojedynek z liderem

Szczypiorniści AZS-u UKW wrócili z Torunia z tarczą. W sobotę pokonali AZS UMK 34:32 i odbili się od dna ligowej tabeli.

Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

Bydgoszczanie pokonali w sobotę drugi zespół Wybrzeża Gdańsk 27:23. Akademików do zwycięstwa poprowadził Maciej Wojciechowski, zdobywca 13 bramek.

Energetyk za mocny dla AZS-u

Szczypiorniści AZS-u wrócili z Gryfina na tarczy. AZS wysoko przegrał z miejscowym Energetykiem 26:39.

 

AZS o krok od niespodzianki

Szczypiorniści AZS-u UKW przegrali w pierwszym meczu przed swoją publicznością 26:29. Gospodarze mieli dużą szansę na wygraną, ale ostatecznie górą było doświadczenie przyjezdnych.

 

Pierwszy mecz w swojej hali

AZS UKW Bydgoszcz zmierzy się w sobotę 1 października z zespołem Gwardii Koszalin. Spotkanie po raz pierwszy zostanie rozegrane w hali Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Sportowej 2.