KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

Trwa maraton AZS-u z ligową czołówką

Wicelider, lider, a teraz czas na trzeci zespół w tabeli II ligi piłki ręcznej. Szczypiorniści AZS-u UKW zmierzą się w sobotę, 11 listopada z Samborem Tczew.

 

Czas na pojedynek z liderem

Szczypiornistów AZS-u UKW czeka kolejny pojedynek z rywalem z wyższej półki. Do Bydgoszczy przyjeżdża lider tabeli II ligi, SMS ZPRP II Gdańsk.

Czas na akademickie derby

Bydgoscy szczypiorniści powalczą w sobotę o kolejne ligowe punkty. Do grodu nad Brdę przyjeżdża rywal zza miedzy, AZS UMK Toruń.

Wielkie emocje w meczu rozpoczynającym nowy sezon!

AZS UKW po rzutach karny pokonał w pierwszym swoim meczu w tym sezonie zespół z Iławy. Jeziorak był blisko wywiezienia dwóch punktów z Bydgoszczy, ale gospodarze triumfowali w karnych.

 

Gramy razem z Nielbą Wągrowiec

KU AZS UKW Bydgoszcz podpisał 27 września umowę o współpracy z Nielbą Wągrowiec.

Ze strony Nielby umowę parafował Prezes Zarządu Daniel Kurpiński, a ze strony AZS-u – wiceprezes Bernard Mendlik.

Arcytrudne zadanie przed AZS-em

Przed zespołem AZS-u kolejny ligowy pojedynek. O punkty będzie teraz jednak bardzo trudno, bo do Bydgoszczy przyjeżdża lider tabeli z Grudziądza.

AZS zmierzy się w sobotę z Energetykiem

Bydgoscy szczypiorniści swoje ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli 26 listopada. Szansa na zakończenie tej złej serii już w sobotę, 4 marca.

Szczypiorniści AZS-u wracają do gry

Po niemal dwumiesięcznej przerwie zostaną wznowione rozgrywki II ligi piłki ręcznej. AZS UKW Bydgoszcz w najbliższą sobotę podejmie u siebie zespół SMS ZPRP II Gdańsk.