KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

AZS chce wrócić do wygrywania

Bydgoskich szczypiornistów czeka ostatni pojedynek w tym roku i jednocześnie w pierwszej połowie tego sezonu. AZS UKW w sobotę zmierzy się z Cartusią Kartuzy.

Derby dla AZS-u UKW, czas na pojedynek z liderem

Szczypiorniści AZS-u UKW wrócili z Torunia z tarczą. W sobotę pokonali AZS UMK 34:32 i odbili się od dna ligowej tabeli.

Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

Bydgoszczanie pokonali w sobotę drugi zespół Wybrzeża Gdańsk 27:23. Akademików do zwycięstwa poprowadził Maciej Wojciechowski, zdobywca 13 bramek.

Energetyk za mocny dla AZS-u

Szczypiorniści AZS-u wrócili z Gryfina na tarczy. AZS wysoko przegrał z miejscowym Energetykiem 26:39.

 

AZS o krok od niespodzianki

Szczypiorniści AZS-u UKW przegrali w pierwszym meczu przed swoją publicznością 26:29. Gospodarze mieli dużą szansę na wygraną, ale ostatecznie górą było doświadczenie przyjezdnych.

 

Pierwszy mecz w swojej hali

AZS UKW Bydgoszcz zmierzy się w sobotę 1 października z zespołem Gwardii Koszalin. Spotkanie po raz pierwszy zostanie rozegrane w hali Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Sportowej 2.

 

Szczypiorniści AZS-u UKW rozpoczynają nowy sezon

Wyjazdowym spotkaniem z drugim zespołem SMS-u ZPRP Gdańsk bydgoscy szczypiorniści rozpoczynają kolejny sezon w rozgrywkach II ligi. Celem jest jak najlepsze zaprezentowanie się młodych zawodników w starciu z seniorami.

 

Szczypiorniści kończą sezon w Bydgoszczy

Dobiegają końca sezon II ligi piłki ręcznej. Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz rozegra ostatni mecz przed swoją publicznością w sobotę, 9 kwietnia o 14:45 i będzie to przedostatnia odsłona tych rozgrywek.

Dobra passa szczypiornistów AZS-u

Trzy punkty w dwóch meczach – to najnowszy bilans piłkarzy ręcznych AZS-u UKW Bydgoszcz.

 

Przerwać złą passę

Bydgoscy szczypiorniści źle rozpoczęli 2016 rok i mają już na swoim koncie cztery przegrane z rzędu. Okazja do poprawy tego bilansu już w sobotę, chociaż najbliższy rywal należy do tych z górnej półki.

 

Dwa punkty zostały w Bydgoszczy

Szczypiorniści AZS-u UKW po zaciętym spotkaniu pokonali zespół Energetyka Gryfino i przesunęli się o jedną lokatę w tabeli II ligi. To drugie zwycięstwo naszej ekipy w trzech ostatnio rozegranych spotkań.