KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

Szczypiorniści AZS-u UKW rozpoczynają nowy sezon

Wyjazdowym spotkaniem z drugim zespołem SMS-u ZPRP Gdańsk bydgoscy szczypiorniści rozpoczynają kolejny sezon w rozgrywkach II ligi. Celem jest jak najlepsze zaprezentowanie się młodych zawodników w starciu z seniorami.

 

Szczypiorniści kończą sezon w Bydgoszczy

Dobiegają końca sezon II ligi piłki ręcznej. Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz rozegra ostatni mecz przed swoją publicznością w sobotę, 9 kwietnia o 14:45 i będzie to przedostatnia odsłona tych rozgrywek.

Dobra passa szczypiornistów AZS-u

Trzy punkty w dwóch meczach – to najnowszy bilans piłkarzy ręcznych AZS-u UKW Bydgoszcz.

 

Przerwać złą passę

Bydgoscy szczypiorniści źle rozpoczęli 2016 rok i mają już na swoim koncie cztery przegrane z rzędu. Okazja do poprawy tego bilansu już w sobotę, chociaż najbliższy rywal należy do tych z górnej półki.

 

Dwa punkty zostały w Bydgoszczy

Szczypiorniści AZS-u UKW po zaciętym spotkaniu pokonali zespół Energetyka Gryfino i przesunęli się o jedną lokatę w tabeli II ligi. To drugie zwycięstwo naszej ekipy w trzech ostatnio rozegranych spotkań.

 

Energetyk przyjeżdża do Bydgoszczy

Przed bydgoskimi szczypiornistami kolejna szansa na ligowe punkty. AZS UKW w sobotę będzie podejmować zespół Energetyka Gryfino.

Wicelider wysoko postawił poprzeczkę

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz wrócili z Żukowa na tarczy. Miejscowy GKS pewnie zwyciężył 39:26.

 

Pewne zwycięstwo AZS-u

Dopinguj naszych szczypiornistów

Przed bydgoskimi szczypiornistami jedno z ważniejszych spotkań tej części sezonu. W najbliższą sobotę KU AZS UKW będzie podejmował zespół LKS Kęsowo.

Remis w ostatnim meczu w Bydgoszczy

W dniu 12 kwietnia 2015 r. zawodnicy AZS UKW Bydgoszcz, w przedostatnim meczu rozgrywek II ligi piłki ręcznej, sezonu 2014/2015 zremisowali w Bydgoszczy z wiceliderem - GKS Żukowo. Serdecznie gratulujemy. AZS UKW Bydgoszcz - GKS Żukowo 22:22 (11:14).

AZS UKW na fali

Bydgoscy szczypiorniści odnieśli ważne zwycięstwo, pokonując wyżej notowanego Szczypiorniaka Olsztyn 28:25.