KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

Dobry bilans AZS-u UKW

Szczypiorniści AZS UKW rozgrywają kolejne spotkania w rozgrywkach II ligi piłki ręcznej. 1 lutego pokonali zespół Sambora Tczew 19:18 (12:10). W kolejnym spotkaniu odnieśli zwycięstwo nad Alfa 99 Strzelno 39:24 (15:14). W ostatnim spotkaniu, 22 lutego ulegli liderowi tej grupy rozgrywek, zespołowi MKS Grudziądz 34:25 (17:9).

Wygrana na koniec pierwszej rumdy

13 grudnia po emocjonującym meczu piłkarze ręczni AZS UKW Bydgoszcz pokonali na własnej hali zespół LKS Kęsowo 22:21 (13:9).

Piłka ręczna: AZS UKW zmierzy się z LKS Kęsowo

W najbliższą sobotę, 13 grudnia bydgoscy szczypiorniści rozegrają kolejny mecz w rozgrywkach II ligi. W swojej hali podejmą zespół LKS Kęsowo.

Z Olsztyna z tarczą

16 listopada 2014 r. piłkarze ręczni II-ligowego AZS- UKW Bydgoszcz zwyciężyli w kolejnym spotkaniu, tym razem w Olsztynie, wygrywając z zespołem Szczypiorniaka 25:23 (do przerwy 14:11). To trzecie zwycięstwo naszych studentów, bardzo cenne, gdyż pokonaliśmy zespół zajmujący czwarte miejsce w tabeli rozgrywek.

AZS postraszył lidera

Bydgoszczanie z meczu w Grudziądzu wrócili na tarczy, ale stworzyli zacięte widowisko. Ostatecznie przegrali 33:38.

Pierwsze zwycięstwo Akademików w sezonie

Szczypiorniści AZS-u UKW w miniony weekend podejmowali w swojej hali zespół Alfy Strzelno. Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji i bydgoszczanie wygrali 37:20.

AZS nie dogonił Warmii

Bydgoscy szczypiorniści przez większość spotkania gonili rywali z Olsztyna, ale w na początku drugiej połowy przyjezdni odskoczyli Akademikom i pewnie wygrali 34:25.

Wolsztyniak za silny dla AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW przegrali kolejne spotkanie w tym sezonie. W sobotę przegrali w Wolsztynie 21:32.

Lider nie do zatrzymania

Wybrzeże Gdańsk potwierdziło swoją klasę i bez problemu pokonało AZS UKW Bydgoszcz 42:18. Akademicy mają już tylko matematyczne szanse na utrzymanie się w I lidze.

Jeden karny zadecydował o przegranej

Szczypiorniści AZS-u UKW wrócili na tarczy z Kościerzyny. Bydgoski zespół był bliski zdobycia przynajmniej jednego punktu, ale Sokół wykorzystał rzut karny w ostatniej minucie i wygrał 28:27.

Drugie zwycięstwo AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW pozostają w grze o utrzymanie w I lidze. W sobotę pokonali przed własną publicznością WKS Grunwald 22:18.

 

Pechowa przegrana AZS-u

Bydgoscy szczypiorniści stoczyli w Gdańsku wyrównaną walkę z młodym zespołem SMS-u, ale wrócili do domu bez punktów, przegrywając jedną bramką 22:23.