KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

AZS nie dogonił Warmii

Bydgoscy szczypiorniści przez większość spotkania gonili rywali z Olsztyna, ale w na początku drugiej połowy przyjezdni odskoczyli Akademikom i pewnie wygrali 34:25.

Wolsztyniak za silny dla AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW przegrali kolejne spotkanie w tym sezonie. W sobotę przegrali w Wolsztynie 21:32.

Lider nie do zatrzymania

Wybrzeże Gdańsk potwierdziło swoją klasę i bez problemu pokonało AZS UKW Bydgoszcz 42:18. Akademicy mają już tylko matematyczne szanse na utrzymanie się w I lidze.

Jeden karny zadecydował o przegranej

Szczypiorniści AZS-u UKW wrócili na tarczy z Kościerzyny. Bydgoski zespół był bliski zdobycia przynajmniej jednego punktu, ale Sokół wykorzystał rzut karny w ostatniej minucie i wygrał 28:27.

Drugie zwycięstwo AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW pozostają w grze o utrzymanie w I lidze. W sobotę pokonali przed własną publicznością WKS Grunwald 22:18.

 

Pechowa przegrana AZS-u

Bydgoscy szczypiorniści stoczyli w Gdańsku wyrównaną walkę z młodym zespołem SMS-u, ale wrócili do domu bez punktów, przegrywając jedną bramką 22:23.

Połowa połowie nierówna

Szczypiorniści AZS-u UKW stawili mocny opór faworyzowanej Pomezanii, ale niestety tylko w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie dominowali już przyjezdni i wygrali 30:19.

Przegrana w Elblągu, czas na Pomezanię

Bydgoscy szczypiorniści mają teraz serię spotkań z rywalami z czołówki I ligi. W miniony weekend przegrali w Elblągu, a w sobotę będą podejmować zespół z Malborka.

Porażka w Gdyni, teraz wyjazd do Elbląga

Szczypiorniści AZS-u UKW zapisali na swoim koncie kolejną przegraną. W ostatni weekend ulegli Kar-Do Spójni Gdynia 24:28.

I-ligowcy wracają do gry

Po świąteczno-noworocznej przerwie zostaną wznowione rozgrywki I ligi. Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz wybiera się w niedzielę na mecz do Gdyni.

Z Leszna na tarczy

Szczypiornistom AZS-u UKW nie udało się pójść za ciosem i po ostatniej wygranej, zanotowali kolejną przegraną. Tym razem nie sprostali zespołowi z Leszna.

Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW przerwali w sobotę długie pasmo przegranych. Przed własną publicznością pokonali MKS Poznań 24:20 i zdobyli pierwsze punkty w sezonie.