KU AZS UKW Bydgoszcz

Newsy

Połowa połowie nierówna

Szczypiorniści AZS-u UKW stawili mocny opór faworyzowanej Pomezanii, ale niestety tylko w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie dominowali już przyjezdni i wygrali 30:19.

Przegrana w Elblągu, czas na Pomezanię

Bydgoscy szczypiorniści mają teraz serię spotkań z rywalami z czołówki I ligi. W miniony weekend przegrali w Elblągu, a w sobotę będą podejmować zespół z Malborka.

Porażka w Gdyni, teraz wyjazd do Elbląga

Szczypiorniści AZS-u UKW zapisali na swoim koncie kolejną przegraną. W ostatni weekend ulegli Kar-Do Spójni Gdynia 24:28.

I-ligowcy wracają do gry

Po świąteczno-noworocznej przerwie zostaną wznowione rozgrywki I ligi. Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz wybiera się w niedzielę na mecz do Gdyni.

Z Leszna na tarczy

Szczypiornistom AZS-u UKW nie udało się pójść za ciosem i po ostatniej wygranej, zanotowali kolejną przegraną. Tym razem nie sprostali zespołowi z Leszna.

Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW przerwali w sobotę długie pasmo przegranych. Przed własną publicznością pokonali MKS Poznań 24:20 i zdobyli pierwsze punkty w sezonie.

Za wysoka poprzeczka w Olsztynie

Szczypiorniści AZS-u UKW z niedzielnego pojedynku z Warmią Traveland Olsztyn wrócili na tarczy. Sprawa wygranej rozstrzygnęła się już w pierwszej połowie.